Jauns produkts

Bezmaksas Piegāde+Auto Ieslēgšanas Elektriskie Logu Tuvāk Un Atklātu Slēdzenes Komplekts Hyundai Tucson 2016-2017

999 vienības:

€29.67

Dārgais draugs:

1,ja jums vietu pasūtījumu, lūdzu, pasakiet man, cik gadu ir jūsu auto

2 Šis produkts, ir piemērots kreisās puses auto, kas nav piemērots labās puses disks

3,pērkot, lūdzu, sniegt priekšstatu par galvenajiem vadītāja durvju stikls vadības slēdzis

Derīgs Hyundai Tucson 2016-2017

Daudzfunkcionāls automātisko logu tuvāk

1. Aizveriet windows automātiski

Aizverot durvis pēc auto flameouts: izmantojiet tālvadības kontrolleris, lai aizslēgtu automašīnu un logs automātiski aizveras. Divos pēdējos windows celsies pirmajā reizē, tad pēc divām priekšējo logu celsies vēlāk vienlaicīgi.

2. Atveriet windows automātiski

Pēc flameout automašīnas, nospiediet tālvadības kontrolleris, lai atbloķētu un tad bloķēt, un pēc tam atslēgt automašīnas 3 sekundes. Logu atvērtu.

Piezīme: daži modeļi automašīnu nav automātiski atslēgt funkcijai, lietotājiem ir nepieciešams, lai nospiediet tālvadības kontrolieris pirmā, lai bloķētu auto, tad atbloķēt, tad bloķēt, tad bloķēt. Pēc tam, windows tiks atvērts. Procesa laikā atvēršanu thewindows, nospiediet tālvadības kontrolleris, lai bloķētu un pēc tam atbloķēt, windows pārtrauks atvēršanu. Dažu modeļu automašīnām ir, pagaidiet 10 sekundes, lai atvērtu sistēmas windows pēc tam, kad slēdzot tās.

3. Apturēt

Procesa laikā atverot vai aizverot logu, nospiediet taustiņu bloķēšanas pogu uz tālvadības kontrolieris vienu reizi, un process tiks apturēts.

4. Atkārtoti atvērt un aizvērt logu

Jūs varat atkārtoti atvērt un aizvērt logus, vai procesu apturēt, kā arī. Pēc automātiski slēdzot windows, jums ir nepieciešams, lai nospiediet taustiņu bloķēšanas pogu uz tālvadības kontrolieris divreiz, lai atvērtu windows no jauna, vai jūs varat nospiediet atbloķēšanas pogu, pirmkārt, un pēc tam nospiediet bloķēšanas taustiņu, pēc 1,5 sekundes, lai aizvērtu logu atkal. Tas var novērst windows noslēguma sevi atkal pēc 30 sekundēm.

5. Atstāt plaisas

Pēc flameout automašīnas un izmantojiet tālvadības kontrolleris, lai aizvērtu visus logus, pagaidiet 10 sekundes un pēc tam nospiediet tālvadības kontrolleris, lai bloķētu un pēc tam atbloķēt, tad bloķēt automašīnas 3 sekundes,, windows atstās 5cm kreka.

6. Atstāt jebkura garuma plaisas

Ja plaisas, kas atstāj ar tālvadības kontrolieris nav pietiekami plaša, jūs varat atvērt logu augstumā, kas atbilst jūsu ir nepieciešams, pirms flameout automašīnas, un pēc tam, kad atbrīvojoties no automašīnas, nospiediet atbloķēšanas pogu un pēc tam nospiediet taustiņu bloķēšanas pogu 1,5 sekundes. Šādā veidā automašīnas tiks bloķēts withoutclosing windows.

7. Vienu klikšķi atvēršanas/aizvēršanas funkciju (Hondas ir nepieciešams, lai atjaunotu oriģinālā veidā, ar vienu klikšķi atvērt/aizvērt windows)

Ja auto ir oriģinālā vienu klikšķi automātiski atvērt/aizvērt windows funkcijas, tad paliek tas pats. Ja auto nav, šo funkciju var pievienot kopā ar to pašu funkciju, par pārējo trīs logus. Nospiediet sākotnējā atvēršanas/aizvēršanas pogu 0.2-0.5 otrkārt, mūsu logs tuvāk var atvērt vai aizvērt logu, kamēr viņiem sasniegt augšpusē vai apakšā. Lai bažas par drošību, pievieno vienu klikšķi funkciju nevar strādāt tajā pašā laikā. Procesa laikā atverot/aizverot logu, nospiežot pogu, var apturēt šo procesu. Ja auto ir oriģinālā vienu klikšķi automātiski atvērt/aizvērt windows funkciju, windows var apturēt, apturot darbību.

8. Nedaudz koriģēt manuāli

ievietojiet atslēgu uz ON rīku, īsi nospiediet sākotnējā pogu mazāk nekā 0,2 sekundes.

  • Postenis Svars: 0.35KG
  • Zīmola Nosaukums: WUHAICANG
  • Modeļa Nosaukums: ST-GCQ
  • Vienības Veids: Kopa
  • Iepakojuma Lielums: 22cm x 15cm x 5cm (8.66in x 5.91in x 1.97in)
  • Iepakojuma Svars: 0.45kg (0.99lb.)

Tagi: logu tuvāk, komplekts komplekti, logu elektriskā, Lēti logu tuvāk, Augstas Kvalitātes komplekts komplekti, Ķīna logu elektriskā Piegādātāju.

Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas Piegāde+Auto Ieslēgšanas Elektriskie Logu Tuvāk Un Atklātu Slēdzenes Komplekts Hyundai Tucson 2016-2017

Bezmaksas Piegāde+Auto Ieslēgšanas Elektriskie Logu Tuvāk Un Atklātu Slēdzenes Komplekts Hyundai Tucson 2016-2017

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti